środa, 11 listopada 2015

Pamiatka ślubna

Cześć! :-)
Gdzieś w okresie wakacyjnym znajoma poprosiła o zrobienie niepowtarzalnego prezentu ślubnego dla koleżanki. Będąc jeszcze w "blejtramowym cugu" po warsztatch z Karoliną Czajkowską, wzięłam tylko zdjęcie i .... i poszalałam sobie, bo podobrazie miało wymiary 30x30 więc mnóstwo przestrzeni do zagospodarowania. Tło zostało zastemplowane, pokryte masą strukturalną i zamgiełkowane. Potem jak uczyła Karolina- budujemy przestrzenną kompozycję wtykając wokół zdjecia co się ma. No może nie dosłownie w ten sposób, ale widomo o co chodzi ;-). Tak to u mnie wyglądało. W małej buteleczce zamknęłam karteczkę z kilkoma słowami, które mogą pomóc młodym przetrwać pierwszą małżenską kłótnię. Oczywiście zakaz otwierania buteleczki bez powodu! :-)
I na koniec obiecana dokładka do Blog Candy. Myśle, że spodobają się Wam mikołaje na piku, dzwoneczki, pręciki, sznureczki, drewniane bazy do zrobienia dekoracji świątecznych i tajemnicza niespodzianka ode mnie. 
Pozdrawiam! 

11 komentarzy:

 1. Nie nie. Ja mam dwie lewe ręce do kucharzenia. Szukam przepisów prostych jak budowa cepa, bo przy tych skomplikowanych boje się, że nie dam rady i wszystko pójdzie w kosz.
  Na starych śmieciach nie było sprzętu do eksperymentów. Teraz jest nowy piekarnik, duża zmywarka i dużo placu roboczego więc można tworzyć. :) Post ilustrujący pojawi się w następnym tygodniu :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne skomponowana pamiątka ślubna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale cudna pamiątka ślubu. Ile szczegółów! Coś pięknego! Te serduszka, kwiaty, motyl - aż chciałoby się taki mieć :) A ta buteleczka to super pomysł :) Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma problemu :)
  zapraszam ponownie... wszystkie przepisy sprawdzone :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna praca , intryguje mnie szalenie ta buteleczka - genialny pomysł . Dziękuję za odwiedziny na moim blogu i za tyle ciepłych słów ..... Do zobaczenia ..........przynajmniej na blogu

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnóstwo detali, które tworzą piękną kompozycję. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękne detale! Masz do tego talent! Widać że włożyłaś w to masę czasu, energii ale i serca :) pamiątka przepiękna! Właściciele pewnie są z niej bardzo zadowoleni!
  Pozdrawiam i zapraszam Cię również do mnie:
  www.homemade-stories.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 8. Śweitna praca! Pełna szczegółów i szczególików...

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękną pamiątkę przygotowałaś. Podoba mi się jak powtykałaś ;) wszystko pod zdjęcie :).

  Pomysł z buteleczką super i nawet nam nie zdradziłaś co tam jest napisane :).

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...