Pamiatka ślubna

Cześć! :-)
Gdzieś w okresie wakacyjnym znajoma poprosiła o zrobienie niepowtarzalnego prezentu ślubnego dla koleżanki. Będąc jeszcze w "blejtramowym cugu" po warsztatch z Karoliną Czajkowską, wzięłam tylko zdjęcie i .... i poszalałam sobie, bo podobrazie miało wymiary 30x30 więc mnóstwo przestrzeni do zagospodarowania. Tło zostało zastemplowane, pokryte masą strukturalną i zamgiełkowane. Potem jak uczyła Karolina- budujemy przestrzenną kompozycję wtykając wokół zdjecia co się ma. No może nie dosłownie w ten sposób, ale widomo o co chodzi ;-). Tak to u mnie wyglądało. W małej buteleczce zamknęłam karteczkę z kilkoma słowami, które mogą pomóc młodym przetrwać pierwszą małżenską kłótnię. Oczywiście zakaz otwierania buteleczki bez powodu! :-)
I na koniec obiecana dokładka do Blog Candy. Myśle, że spodobają się Wam mikołaje na piku, dzwoneczki, pręciki, sznureczki, drewniane bazy do zrobienia dekoracji świątecznych i tajemnicza niespodzianka ode mnie. 
Pozdrawiam! 

Komentarze

 1. Nie nie. Ja mam dwie lewe ręce do kucharzenia. Szukam przepisów prostych jak budowa cepa, bo przy tych skomplikowanych boje się, że nie dam rady i wszystko pójdzie w kosz.
  Na starych śmieciach nie było sprzętu do eksperymentów. Teraz jest nowy piekarnik, duża zmywarka i dużo placu roboczego więc można tworzyć. :) Post ilustrujący pojawi się w następnym tygodniu :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetne skomponowana pamiątka ślubna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale cudna pamiątka ślubu. Ile szczegółów! Coś pięknego! Te serduszka, kwiaty, motyl - aż chciałoby się taki mieć :) A ta buteleczka to super pomysł :) Buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ma problemu :)
  zapraszam ponownie... wszystkie przepisy sprawdzone :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetna praca , intryguje mnie szalenie ta buteleczka - genialny pomysł . Dziękuję za odwiedziny na moim blogu i za tyle ciepłych słów ..... Do zobaczenia ..........przynajmniej na blogu

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnóstwo detali, które tworzą piękną kompozycję. :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przepiękne detale! Masz do tego talent! Widać że włożyłaś w to masę czasu, energii ale i serca :) pamiątka przepiękna! Właściciele pewnie są z niej bardzo zadowoleni!
  Pozdrawiam i zapraszam Cię również do mnie:
  www.homemade-stories.blogspot.be

  OdpowiedzUsuń
 8. Śweitna praca! Pełna szczegółów i szczególików...

  OdpowiedzUsuń
 9. Piękną pamiątkę przygotowałaś. Podoba mi się jak powtykałaś ;) wszystko pod zdjęcie :).

  Pomysł z buteleczką super i nawet nam nie zdradziłaś co tam jest napisane :).

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty