Wyzwaniowo

Witajcie! 
Od jakiegoś czasu miałam ochotę wziąć udział w ostatnim, niestety! ;-( , wyzwaniu na Diabelskim Młynie, ale nie miałam pomysłu jak ugryźć ten temat. 
Sprawdzając ostatnio na bieżąco, które ubranka mojej czteromiesięcznej córeczki są już za małe, a które w końcu w sam raz, natknęłam się na body w których chodziła, a raczej leżała, w pierwszym miesiącu. Przyłożyłam je do córeczki i nie mogłam uwierzyć, że sięgają już jedynie do kolan. I nie dowierzając jak niesamowicie szybko urosła w trzy miesiące, przypomniały mi się wszystkie chwile, w których dziwiłam się maleńkością jej ciałka. To był właśnie ten "Młyn Wspomnień"- temat wyzwania.  
Niestety nie pomieściłabym wszystkich jej maleńkich zdjęć by stworzyć prawdziwy młyn, więc wybrałam do LO jedno - dwutygodniową Anielkę w objęciach taty.
Na layou'cie znalazły się:
- w tle: embossing, stemple, masa  strukturalna, gesso, mgiełki, rub- on transfers, color gel, 
- dodatki: tekturki, wata, patyczki do szaszłyków, gaza,  sznurki, elementy z wykrojników, koraliki, kamyczki dekoracyjne, elementy z masy plastycznej, mikrokulki, itp. Zaczynając tego scrapa zastanawiałam się nad jego tytułem i wtedy właśnie natknęłam się na lipcowe wyzwanie w Przyda Się - BIG.
 Przypomniała mi się piosenka Emilli "Big Big Wold" i jako tytułu użyłam, trochę przewrotnie, pierwszych słów tej piosenki.
Przecież moje czteromiesięczne dzieciątko to "wielka" dziewczynka w ogromnym świecie :-) .

Moją pracę zgłaszam więc do wyzwania w:
Komentarze

 1. Delikatnie, anielsko .... piękne wspomnienie! Dziękujemy za udział w wyzwaniu Diabelskiego Młyna!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękny, delikatny scrap Ci wyszedł! Dziękujemy za udział w wyzwaniu DM :)

  OdpowiedzUsuń
 3. bardzo fajna interpretacja tematu :) a LO prześliczne :) dziękuję za udział w wyzwaniu Diabelskiego Młyna :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czytam Twojego posta już trzeci raz, ale wciąż nie wiem jak skomentować. Też mam 4-miesięcznego bobasa i nie mogę zasiąść do prac żadnych! To prawda, że czas strasznie szybko mija i tylko mnóstwo mini ciuszków przybywa. Piękne wspomnienie i zdjęcie! Dzięki za zabawę z DM :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z Twojej pracy bije tyle uczuć i emocji! Pięknie oprawiłaś ten BIG moment małej kruszynki :)
  Dziękujemy za udział w naszym wyzwaniu!

  OdpowiedzUsuń
 6. Kruszynka teraz, ale po tych ciuszkach, z których wyrasta widać, że jeszcze będzie z niej big girl, tak dosłowniej ;) Monochromatyczne scrapy w kremach i bieli są takie anielskie i delikatne, idealny wybór :) Dzięki za udział w wyzwaniu sklepu Przyda Się!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty