Warsztaty scrapowe z Dorotą MK

Witajcie! Z konkretnym, bo miesięcznym! opóźnieniem, wrzucam zdjęcia z warsztatów z Dorotą mk, które odbyły się w Domu na Łąkach, u Agnieszki. 
To był fantastyczny dzień, pełen kreatywnej pracy i nawiązywania nowych znajomości. Nie było nas dużo, bo nie każdemu po drodze Beskid Niski, ale mnie się podobała taka kameralna atmosfera.
A to parę fotek dokumentujących to spotkanie.

Jak widzicie, rozszalałyśmy się w tworzeniu. 

Nie dość, że poznałam osobiście Dorote, kórej prace od dawna mnie urzekają, to jeszcze nawiązałam kilka nowych znajomości z mojej okolicy.


Największą niespodzianką okazała się być Dagmara, która mieszka dwa przystanki dalej, a żeby ją poznać musiałam jechać aż do Domu na Łąkach :-)
Ja zdjęcie Joli, a Jola mi :-)


Długo nie mogłyśmy się wszystkie zobrać do pamiątkowego zdjęcia, ale w końcu się udało.  Część osób była początkująca, dlatego nie mają jeszcze blogów do zaprezentowania. Ale zapraszam do odwiedzenia Izy i Magdy - naszej nadwornej fotografki.  
Dorocie dziękuję za przkazanie nam tajników swojej pracy, Agnieszce za udostępnienie miejsca do spotkania, a wszystkim kobietom i dziewczynom za wspaniałą atmosferę i pozytywną energię z którą wróciłam.
Największe podziękowania ślę Joli. Już ona wie za co. 
Wiecej zdjęć z warsztatów i zrobionych przez nas prac możecie zobaczyć u Agnieszki, Dagmary, Joli i MadziK K.


Komentarze

Prześlij komentarz

Popularne posty