Moje zaproszenia ślubne

Czekając na ogłoszenie wyników w Candy Magicznej Kartki, przypomniałam sobie o swoich zaproszeniach ślubnych z zeszłego roku, które zrobiłam z papierów właśnie Magicznej Kartki. Nie wiem jak to się stało, że wcześniej ich nie publikowałam. Może dlatego, że zaraz były rozwożone.
Udało mi się "na kolanie" zrobić zdjęcia jednej z serii. Zaproszeń zrobiłam coś ponad 100 i dla każdego gościa inne.
Przyznaje, że roboty przy tym miałam, ale i wielką satysfakcje. Jestem bardzo zadowolona ( a nawet dumna ) z tych zaproszeń. Dziś nic bym w nich nie zmieniła.   

A tu można sprawdzić czy się jakiś wzór powtarza. 


Jeden z papierów jaki tu użyłam to 009 Pod Moim Niebem 
Wykrojniki.... w ogóle całego Big Shota dostałam od Joli, a przepiekny wykrojnik młodej pary, którym ozdobiłam wnętrze zaproszeń dla specjalnych gości, wypozyczyła mi Magda.
Obu jestem dozgonnie wdzięczna.  
Digi stemple od Joli 

Komentarze

 1. Śliczne zaproszenia :) chciałabym być Twoim gościem i dostać takie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo śliczne zaproszenia. Podziwiam wytrwałość i kreatywność skoro powstało aż 100 sztuk. Spodobał mi się również pomysł ze schowaniem wiadomości dla gości :)
  Przepraszam, że piszę do dopiero teraz w sprawie steampunkowego pudełeczka, ale wyczerpany limit internetowy skutecznie uniemożliwił mi jakąkolwiek aktywność w sieci. Mogę prosić o jakiś kontakt e-mailowy?

  OdpowiedzUsuń
 3. Ale przepiękne zaproszenia :) i aż 100 - wow! Zazroszczę Ci ich :* moje było kupione w sklepie, takie zwykłe :( bleeeee.... ale to było dawno... teraz bym też sama zrobiła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale piękności :) sama robiłam swoje zaproszenia ślubne i wiem ile to pracy :) ale warto było i tutaj również to widać

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty