"A" jak aniołek, "A" jak Anielka

Dziś coś całkiem innego. Nie ma scrapa, kartki, ani pudełka. Jest za to dekoracja do pokoju mojej córeczki. Inicjał jej imienia. Ale po kolei... 
Kupiłam ostatnio na wyprzedaży jednego z chińskich supermarketów białe litery z zamiarem zrobienia dekoracji do domu. I gdyby nie wyzwania na blogach to pewnie długo by jeszcze czekały na przerobienie. Całe szczęście wyzwania mobilizują mnie do pracy. I tu zachęcona tym w art-piaskownicy zasiadła do literki "A", pierwszej litery imienia mojej córeczki.
 Od początku wiedziałam, że będę chciała umieścić na niej zdjęcie Anielki w różowym pajacyku, więc tło - literę-  pocieniowałam różowymi tuszami i mgiełkami, potraktowałam pastą strukturalną oraz embossingiem. Potem już tylko pozostało ułożyć kompozycję kwiatową, dokleić skrzydełka mojemu aniołkowi i wykończyć brokatem, mikrokulkami i crackle accents. 
 Literka różowa i słodka jak moje niemowlątko. 


Moją literę,która przyda się do dekoracji pokoju mojej córeczki, zgłaszam do wyzwania w :Komentarze

 1. Piękne "A" :) Wygląda wspaniale :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Super wyszła ozdoba z Anielką :) Dziękuję za udział w wyzwaniu ArtPiaskownicy! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajna praca:) dziękuję za udział w wyzwaniu Art-Piaskownicy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ok, nie wiem, czy poprzedni komentarz się ukaże ;) duża już Twoja córeczka! Super, że masz czas i chęć na tworzenie, ja wciąż jakaś czasowo mało ogarnięta jestem i nie wiem, czy powstaną layouty. Troszkę już tęsknię, więc kto wie! Pozdrawiam ciepło!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty